Call for Proposals Information Session
Tbilisi. On June 21, 2022, 14:00 (CET) International Centre for Migration Policy Development (ICMPD), in the framework of the EU-funded “Strengthening Development Impact of Migration in Georgia” (STREAMinG) Project, invites Civil Society Organisations interested in the call for proposals  to participate in the information session.
During the session, ICMPD will provide details on the technical and administrative aspects of the Call for Proposals. The meeting will include a Questions & Answers session for prospective applicants.
The Online meeting will be held in English with simultaneous translation to Georgian.
All interested candidates please follow the link…
The Call for Proposals is released with direct support from the European Union and co-financed by the Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC).