Rights Georgia’s Success story
Tbilisi. With the Legal Assistance of “Rights Georgia”, the Iranian Citizen Won the Dispute in the Tbilisi Court of Appeals.
“Mariam Magradze, a lawyer of "Rights Georgia", represented the beneficiary interests before the Tbilisi Court of Appeals within the framework of the IOM project -“COVID-19 and Needs of Migrants in South Caucasus”, implemented with the support of the Bureau of Population, Refugees, and Migration (BPRM)”.
If you are a Migrant in Georgia and need legal counseling, please contact "Rights Georgia": (+995) 577 28 22 77