Civil Society Institute (CSI) is announcing a tender to update the Communication Strategy and Action Plan for the civic campaign “This Country is Yours”.
The tender is announced in the framework of the project funded by the European Union (EU) and the Konrad Adenauer Foundation (KAS) – “Civil Society STAR Initiative: CSOs as Sustainable, Transparent, Accountable and Resilient Development Actors in Georgia” (hereinafter “the Project”).
The project aims to strengthen civil society as an independent, sustainable, transparent, and accountable development actor across Georgia.