Imereti. Local Democracy Agency Georgia held a consultative meeting with representatives of civil society organizations, in Bagdati and Oni Municipalities.
The meeting held within the framework of the project "Civil Society Development Initiative" and it’s purpose of the meeting was to provide these groups with information about the project activities as well as consultations.
The project "Civil Society Development Initiative" is implemented in partnership with the Konrad Adenauer Foundation (KAS), Civil Society Institute (CSI), Training and Consulting Center (CTC), Georgia's Strategic Research and Development Center (CSRDG) and the Education Development and Employment Center (EDEC).