On July 20-22, as part of the Civil Society STAR Initiative project, a coordination meeting of hubs was held in Likani.
The meeting was attended by representatives of hubs and consortium member organizations. The inception phase of the project was discussed and the representatives of the consortium member organizations talked about their activities within the project. Participants also discussed the activities of the hubs and the vision of the progress of the project. Two new hubs were presented at the meeting: Independent Journalist’s House in Adjara and the Society Biliki in Shida Kartli.