რეგიონული ჰაბების საკოორდინაციო შეხვედრა
20-22 ივლისს, „სამოქალაქო საზოგადოების ინიციატივის“ პროექტის ფარგლებში, ლიკანში გაიმართა რეგიონული ჰაბების საკოორდინაციო შეხვედრა.
შეხვედრას დაესწრნენ რეგიონული ჰაბებისა და კონსორციუმის წევრი ორგანიზაციების წარმომადგენლები. კონსორციუმის წევრი ორგანიზაციების წარმომადგენლებმა ისაუბრეს მათი საქმიანობის შესახებ პროექტის ფარგლებში. შეხვედრის მიმდინარეობისას აგრეთვე განიხილეს ჰაბების საქმიანობები, მათი ხედვა პროექტის მიმდინარეობის შესახებ და უახლოეს მომავალში დაგეგმილი აქტივობები. შეხვედრაზე მოხდა ორი ახალი ჰაბის წარდგენაც: თავისუფალ ჟურნალისტთა სახლის - აჭარაში და საზოგადოება „ბილიკის“ - შიდა ქართლში.