The Information Centre on NATO and EU hosted a meeting between the students from Tbilisi and Akhalkalaki
Tbilisi. On 12 March 2014, the Information Centre on NATO and EU held the meeting with 20 students - participants of Levan Mikeladze Foundation's project: Supporting Youth Initiatives in Ethnic Minorities. The project Supporting Youth Initiatives in Ethnic Minorities of the Levan Mikeladze Foundation aims to support ethnic minorities living in Georgia (Akhalkalaki, Marneuli and Tbilisi), contribute to youth integration and their active involvement in the public life.