UNDP is inviting Civil Society Organizations to participate in the Grant Competition on Social Accountability and Citizen Participation Initiatives.
Priority will be given to the ideas promoting active participation of women, ethnic minorities and young people in local decision-making and addressing the gaps and needs through social accountability process.
The project is carried out with support from the Danish government under the project “Fostering Decentralization and Good Governance at the Local Level in Georgia” (DGG).