• Date of Announcement: 20.05.2014
Diplohack Tbilisi: Innovation Challenge is bringing civil society together with the tech sector to improve the relationship between citizens and decision-makers. We are looking for web developers, programmers, and designers to help turn ideas into products (or working prototypes) over the course of one weekend. The winning teams are be eligible for grants up to USD 3,000!
If think you've got what it takes to work in in a fun, competitive start-up atmosphere, register to join the hackathon on 30 May - 1 June, hosted by Garage48, and supported by UNDP Georgia and the Embassy of the Netherlands.