ახალგაზრდული პარლამენტის დასკვნითი პლენარული სხდომა
თბილისი. 30 ნოემბრერს, საქართველოს პარლამენტში გაიმართა 2014 წლის მოწვევის ახალგაზრდული პარლამენტის დასკვნითი პლენარული სხდომა.
ახალგაზრდებმა სხდომის პირველ ნაწილში საკუთარი ინიციატივა წარმოადგინა იურიდიულ საკითხთა კომიტეტმა, საქართველოს სისხლის სამართლის კოდექსში ცვლილებების შეტანის შესახებ.
დასკვნით სესიაზე ასევე მოხდა 1 წლის საქმიანობის შეჯამება. ახალგაზრდა პარლამენტარების წინაშე კომიტეტების თავჯდომარეებმა შეაჯამეს კომიტეტის საქმიანობდა. ახალგაზრდული პარლამენტის აღმასრულებელი საბჭოს წევრებმა მიმართეს 2014 წლის მოწვევის ახალგაზრდა პარლამენტარებს, წარმოადგინეს გასული წლის ანგარიში და ისაუბრეს სამომავლო გეგმებზე.