შეხვედრა უხუცესთა საბჭოს წარმომადგენლებთან პანკისში
კახეთი. ქალთა საინფორმაციო ცენტრმა, პანკისის ხეობის სოფელ დუისში, ადგილობრივ მოსახლეობასთან შეხვედრა გამართა.
ღონისძიებას ესწრებოდნენ ახალგაზრდები და უხუცესთა საბჭოების წარმომადგენლები, სადაც განიხილეს ის პრობლემები, რომელებიც ადგილობრივმა მოსახლეობამ ქალთა საინფორმაციო ცენტრს მიაწოდა, გამოიკვეთა პრიორიტეტული საკითხები, რომელთა ადვოკატირებასაც ორგანიზაცია ადგილობრივი თვითმმართველობის დონეზე მოახდენს.
შეხვედრა ჩატარდა პროექტის „ქალები და ახალგაზრდები გადაწყვეტილების მიღების პროცესში პანკისის ხეობაში" – ფარგლებში, რომელსაც ქალთა საინფორმაციო ცენტრი, კახეთის რეგიონული განვითარების ფონდთან პარტნიორობით, ამერიკის შეერთებული შტატების დაფინანსებით ახორციელებს.