რეგიონული არასამთავრობო ორგანიზაციების შეხვედრა
თბილისი. 17 აპრილს, არასამთავრობო ორგანიზაცია სამოქალაქო განვითარების სააგენტოს (სიდას) ორგანიზებით, 50-მდე რეგიონული არასამთავრობო ორგანიზაციის წარმომადგენელმა საერთაშორისო ორგანიზაციების წარმომადგენლებთან ერთად საქართველოს რეგიონებში შექმნილი ვითარება განიხილეს. კერძოდ შეხვედრაზე განიხილეს თვითმმართველობისა და რეგიონული მმართველობის საკითხები, არასამთავრობო სექტორის წინაშე არსებული გამომწვევები.
შეხვედრა გაიმართა აღმოსავლეთ–დასავლეთის მართვის ინსტიტუტის
(EWMI) ACCESS-ის პროექტის ფარგლებში, რომელიც დაფინანსებულია ამერიკის შეერთებული შტატების საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს (USAID) მიერ.