მწვანე ალტერნატივა თბილისში სტიქიური მოვლენებით გამოწვეული კატასტროფის მიზეზების წინასწარ ანალიზს აქვეყნებს...
თბილისი. არასამთავრობო ორგანიზაცია „მწვანე ალტერნატივა" აქვეყნებს 13–14 ივნისს თბილისში სტიქიური მოვლენებით გამოწვეული კატასტროფის მიზეზების წინასწარ ანალიზს.
„...13–14 ივნისს თბილისში სტიქიური მოვლენებით გამოწვეული კატასტროფის მიზეზების დადგენა ძალზე მნიშვნელოვანია იმისთვის, რომ მომხდარიდან გამოვიტანოთ გაკვეთილები და შემდგომში თავიდან ავიცილოთ მსგავსი შემთხვევები, ან თუ ეს შეუძლებელია მინიმუმამდე დავიყვანოთ ზიანი..", ნათქვამია პუბლიკაციაში.