მესამე ყოველწლიური კონფერენცია
თბილისი. USAID-მა პროექტით „მმართველობა განვითარებისათვის (G4G) საქართველოში” „მეწარმე ქალთა საბჭოსთან (WBCG)" ერთად გამართა რიგით მე-3 წლიურ კონფერენცია სახელწოდებით „ქალის როლი ეკონომიკის ზრდასა და რეფორმების შემუშავებაში".
„კონფერენციის მიზანი იყო ქალების როლის გაძლიერება ქვეყნის მართვაში, ბიზნესსა და სამოქალაქო საზოგადოებაში. ფორუმში მონაწილეობა მიიღო ფონდმა „ბილივმა" - როგორც ქალთა საქმიანობის წარმატებულმა მაგალითმა. ფორუმში მონაწილეობას იღებდნენ წარმატებული ქალბატონები როგორც კერძო და საჯარო სექტორებიდან, ისე არასამთავრობო და საერთაშორისო ორგანიზაციებიდან.