„ჩაერთე და გახადე საქართველოს პარლამენტი უფრო ღია“
თბილისი. ინფორმაციის თავისუფლების განვითარების ინსტიტუტი (IDFI) აქვეყნებს გამოკითხვას „პარლამენტის ღიაობის 2017-2018 წლების სამოქმედო გეგმაზე". ჩაერთე და გახადე საქართველოს პარლამენტი უფრო ღია.
„გეგმის მიზანია პარლამენტის საქმიანობის გამჭვირვალობის გაზრდა და საკანონმდებლო პროცესებში მოსახლეობის მაქსიმალური ჩართულობა.
შენც ჩაერთე ამ პროცესში. ბმულზე მოცემული რეკომენდაციებიდან მონიშნე შენთვის ყველაზე მნიშვნელოვანი საკითხი და/ან კითხვარის ბოლოს დააფიქსირე შენი/განსხვავებული მოსაზრება", ნათქვამია ორგანიზაციის ვებ-გვერდზე სოციალურ ქსელში.