თბილისი. კამპანია „ეს ქვეყანა შენია“ ემსახურება საქართველოში სამოქალაქო საზოგადოების გაძლიერებას, სამოქალაქო ღირებულებების, საზოგადოებრივი ორგანიზაციების საქმიანობის პოპულარიზაციასა და სამოქალაქო აქტივიზმის ხელშეწყობას.
21 მაისს 17:00 საათზე გაიმართება დისტანციური საინფორმაციო შეხვედრა თბილისის სამოქალაქო განათლების პედაგოგებთან, რომლის მიზანია მათი კამპანიაში ჩართვა. შეხვედრაზე ასევე გამოცხადდება კონკურსი ახალგაზრდებისთვის (უფროსკლასელებისთვის) - „ეს ქვეყანა შენია!“.
შეხვედრაზე დასწრების მსურელებმა, გთხოვთ, გაიარეთ რეგისტრაცია 20 მაისის 18:00 საათამდე... რეგისტრაციის შემდგომ, ელექტრონულ ფოსტაზე გამოგეგზავნებათ zoom-ის შეხვედრის ბმული.