EWMI ACCESS-ის მხარდაჭერით განხორციელებული ცვლილებები
თბილისი. EWMI ACCESS საზოგადოებას სთავაზობს ინფორმაციას იმ ცვლილებების შესახებ, რომლის განხორციელება მისი მხარდაჭერით მოხეხრდა. კერძოდ:
• ფოთის საკრებულომ მხარი დაუჭირა მოქალაქეთა პეტიციას, ქალაქში ჰაერის ხარისხის მონიტორინგის უზრუნველყოფასთან დაკავშირებით;
• მოქალაქეების მიერ თანადაფინასებული მოხალისეობრივი ინიციატივით, რაჭის სოფლების პოპულარიზაცია იწყება;
• საქართველოს საზღვრებში აჭარის დაბრუნების მე-100 წლისთავი აქტივისტებმა ბათუმში ანტიპროპაგანდისტული გაზეთის დარიგებით აღნიშნეს;
• გამოქვეყნდა COVID-19-ით დაზარალებულთა დახმარების სახელმწიფო პროგრამის სამართლებრივი ანალიზი და რეკომენდაციები;