თვითმმართველი ქალაქ ბათუმის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს 2020 წლის საქმიანობის ანგარიში
თბილისი. „საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველომ” შეისწავლა 2020 წელს ქალაქ ბათუმის საკრებულოს მიერ გაწეული საქმიანობა. ანგარიში ასევე მოიცავს ძირითად მიგნებებსა და რეკომენდაციებს, რომელთა გათვალისწინებაც დაეხმარება 2021 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნების შემდეგ დაკომპლექტებულ საკრებულოს მომავალ საქმიანობაში.
ანგარიშის საფუძვლად გამოყენებულია საკრებულოდან გამოთხოვილი ინფორმაცია. „საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველოს” დაკვირვებები და მედიის მასალები. ორგანიზაციამ საკრებულოს 2017-2019 წლების საქმიანობის შეფასების ანგარიში 2020 წლის მარტში გამოაქვეყნა.