შეხვედრა დმანისის მუნიციპალიტეტის სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახურის ხელმძღვანელთან
ქვემო ქართლი. 28 ოქტომბერს სამოქალაქო ინტეგრაციის ფონდის ორგანიზებით პროექტი „სამოქალაქო საზოგადოების ინიციატივა“ ფარგლებში, გაიმართა შეხვედრა დმანისის მუნიციპალიტეტის სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახურის ხელმძღვანელთან ქალბატონ ნინო ომიაძესა და ადგილობრივ ახალგაზრდა აქტივისტებს შორის.
შეხვედრაზე ისაუბრეს ადგილობრივი ახალგაზრდების წინაშე არსებული გამოწვევებისა და პრობლემების შესახებ და ახალგაზრდული პოლიტიკის მართვასა და კოორდინაციაზე მუნიციპალურ დონეზე.
შეხვედრა განხორციელდა ევროკავშირისა და კონრად ადენაუერის ფონდის მიერ დაფინანსებული პროექტის „სამოქალაქო საზოგადოების ინიციატივის ფარგლებში, რომელსაც ახორციელებს კონსორციუმი კონრად ადენაუერის ფონდის (KAS) ხელმძღვანელობით.