საზღვარგარეთ სწავლისა და სტუდენტური სერვისების გამოფენა
თბილისი. 18-19 თებერვალს, მე-6 საერთაშორისო უმაღლესი და პროფესიული განათლების, საზღვარგარეთ სწავლისა და სტუდენტური სერვისების გამოფენა გაიმართება.
„გამოფენა მიზნად ისახავს ერთ სივრცეში თავი მოუყაროს ხარისხიანი განათლების საერთაშორისო პროვაიდერებს, საზღვარგარეთ სწავლის აგენტებსა და განათლების კონსულტანტებს. გამოფენა მიზნად ისახავს ერთ სივრცეში თავი მოუყაროს ხარისხიანი განათლების საერთაშორისო პროვაიდერებს, საზღვარგარეთ სწავლის აგენტებსა და განათლების კონსულტანტებს. საერთაშორისო განათლების გამოფენა გახდა საქართველოს ძირითადი საგანმანათლებლო გამოფენა, სადაც ათასობით სერიოზული და მოტივირებული სტუდენტი და მათი ოჯახები ხვდებიან განათლების პრესტიჟულ პროვაიდერებს მთელი მსოფლიოდან. ღონისძიება იზიდავს პერსპექტიულ სტუდენტებს, დაინტერესებულ მშობლებს, მეცნიერებსა და აკადემიურ პერსონალს, ასევე ამ სფეროსთან დაკავშირებულ პროფესიონალებს", ნათქვამია ორგანიზაციის ვებ-გვერდზე.