საქართველოს 10 რეგიონში სოფლის განვითარების სემინარები ჩატარდა
თბილისი. ევროკავშირის მხარდაჭერითა და UNDP-ის ხელშეწყობით სოფლის განვითარების სემინარები საქართველოს 10 რეგიონში ჩატარდა. რეგიონული და ადგილობრივი ხელისუფლების 200-მდე წარმომადგენელმა საქართველოს 10 რეგიონიდან მიიღო მონაწილეობა საინფორმაციო სემინარებში სოფლის განვითარების საკითხებზე.
საინფორმაციო კამპანია ჩატარდა საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროსა და რეგიონული განვითარებისა და ინფრასტრუქტურის სამინისტროს ინიციატივით, ევროკავშირისა (EU) და გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) ხელშეწყობით. მისი ერთერთი დასკვნითი ღონისძიება, რომელსაც 20-მდე მონაწილე ესწრებოდა, 2018 წლის 3 აპრილს მცხეთაში გაიმართა.