ორგანიზაცია "საბინაო მეურნეობის ინიციატივა აღმოსავლეთ ევროპაში" (IWO - http://www.iwoev.org) ადგილიბრივ პარტნიორ ორგანიზაცია „ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო - საქართველოსთან" (LDA-Georgia ldageorgia.ge) ერთად აცხადებს კონკურსს ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული პროექტის „გზად საბინაო სექტორის რეფორმებისაკენ: ბინათმესაკუთრეთა გაერთიანებების პოტენციალის ამაღლება აზერბაიჯანში, ბელორუსიაში, მოლდოვაში, საქართველოსა დაუკრაინაში” ფარგლებში; შესაბამის არასამთავრობო ორგანიზაციებს, აკადემიური ინსტიტუტებსა და/ან მათი კონსორციუმებს მოვუწოდებთ მონაწილეობა მიიღონ კონკურსში. კონკურსის მიზანია დააფუძნოს და გააძლიეროს ინსტიტუტები (რესურსცენტრები), რომლებიც განახორციელებენ შესაბამისი სამიზნე ჯგუფების მხარდაჭერას რათა ხელი შეუწყონ მათი ცოდნის გაუმჯობესებასა და ამაღლებას საბინაო მეურნეობის საკითხებში;
ქვე გრანტის სახელმძღვანელო და სხვა საჭირო დოკუმენტები შეგიძლიათ იხილოთ მიმაგრებულ ფაილში;
IWO Russian
წყარო: ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო – საქართველო
საკონკურსო განაცხადის წარდგენის ბოლო ვადაა 2015წ. 29 დეკემბერი, 16.00. საქართველო ქ.ქუთაისი წერეთლის გამზ. №111