საჯარო შეხვედრა – კონკურსები და ატესტაციები ადგილობრივ თვითმმართველობებში
თბილისი. 2 მარტს „საერთაშორისო გამჭვირვალობა – საქართველომ" საჯარო შეხვედრა გამართა, სადაც ის პირები იყვნენ მოწვეულნი, ვისაც მიაჩნიათ, რომ უსამართლოდ ან უკანონოდ მოექცნენ 2014 წლის 1 სექტემბრის შემდეგ ადგილობრივი თვითმმართველობის ორგანოებში არსებულ ვაკანტურ თანამდებობაზე გამოცხადებული კონკურსებისა თუ ატესტაციების დროს.
საჯარო შეხვედრაზე მოქალაქეებმა დააფიქსირეს საკუთარი მოსაზრებები კონკურსებისა და ატესტაციების პროცესთან დაკავშირებით..
„საერთაშორისო გამჭვირვალობა – საქართველო" გთავაზობთ ელექტრონული კითხვარის შევსებას, სადაც შეგიძლიათ, აღწეროთ ის დარღვევები, რასაც თქვენ მიმართ ადგილი ჰქონდა ატესტაციისა თუ კონკურსში მონაწილეობის დროს. კითხვარი...