ბლოგი: „ბათუმის საკრებულოს წევრების მონაწილეობა კომერციულ საქმიანობაში“
თბილისი. საერთაშორისო გამჭვირვალობა – საქართველო აგრძელებს ადგილობრივი თვითმმართველობების წარმომადგენლობითი ორგანოების წევრების ბიზნესინტერესების კვლევას. 12 მარტს ორგანიზაციამ გამოაქვეყნა ახალი ბლოგი: „ბათუმის საკრებულოს წევრების მონაწილეობა კომერციულ საქმიანობაში".
ჯერ კიდევ 2014 წელს ორგანიზაციამ გამოაქვეყნა თვითმმართველ ქალაქ ბათუმის წინა მოწვევის საკრებულოს დეპუტატებისა და მათი ოჯახის წევრების სამეწარმეო საქმიანობის შესახებ კვლევის შედეგები. ორგანიზაცია ამჯარად აქვეყნებს „2014 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში გამარჯვების შედეგად ბათუმის საკრებულოში მაჟორიტარული და პროპორციული წესით არჩეული პირების შესახებ ინფორმაციას".