არასამთავრობოები ასოცირების ხელშეკრულების მონიტორინგის შედეგებს წარადგენენ
რამდენიმე დღეში ლატვიის დედაქალაქ რიგაში ფონდ „ღია საზოგადოება საქართველოს" და „საერთაშორისო გამჭვირვალობა – საქართველოს" ორგანიზებით, ქართული არასამთავრობოები საქართველო-ევროკავშირის ასოცირების დღის წესრიგის შესრულების მონიტორინგის ანგარიშებს წარადგენენ.
კონფერენციაში აქტიურ მონაწილეობას მიიღებენ ასევე საქართველოს ხელისუფლების, ლატვიის მთავრობისა და ევროკომისიის წარმომადგენლები.
ღონისძიების მიზანია, აღმოსავლეთ პარტნიორობის სამიტის წინ უკეთ წარმოჩნდეს ქართული სახელმწიფოსა და სამოქალაქო საზოგადოების სწრაფვა ევროპული პერსპექტივისაკენ. სრულად...