თბილისი. 25-26 თებერვალს, საქართველოს უზენაეს სასამართლოში ფილიპ ჯესაპის სახელობის საერთაშორისო სამართლის იმიტირებული სასამართლო პროცესის ეროვნული რაუნდები ჩატარდა.
„ომბუდსმენის გადაწყვეტილებით იმიტირებული პროცესის საუკეთესო მომხსენებელს თავისუფალი უნივერსიტეტის სტუდენტს ანა ჯაბაურს წიგნების მაღაზიის სასაჩუქრე ვაუჩერი გადაეცა, ხოლო მასთან ერთად კიდევ ორ საუკეთესო მონაწილეს 2017 წლის 27-29 მარტს, საქართველოს სახალხო დამცველის ადამიანის უფლებათა აკადემიის „ლტოლვილთა საერთაშორისო დაცვის საკითხებზე" ორგანიზებულ ტრეინინგში მონაწილეობის საშუალება მიეცემათ", ნათქვამია სახალხო დამცველის ვებ-გვერდზე. სრულად...