მოსავლის აღების შემდგომ ტექნოლოგიებში ტრენერთა ტრენინგები
თბილისი. გაეროს სურსათისა და სოფლის მეურნეობის ორგანიზაციამ (FAO), სოფლისა და სოფლის მეურნეობის განვითარების ევროპის სამეზობლო პროგრამის (ENPARD) ფარგლებში, სოფლის მეურნეობის სამინისტროს საინფორმაციო-საკონსულტაციო ცენტრების 50 თანამშრომელს ტრენერთა ტრენინგები ჩაუტარა.
ტრენინგის მონაწილეებმა თბილისში, 5-დღიან ღონისძიებაზე დასასწრებად საქართველოს ყველა რეგიონის 30 მუნიციპალიტეტიდან მოიყარეს თავი. ტრენერთა ტრენინგის ფარგლებში ისინი მოსავლის აღების შემდგომი ტექნოლოგიების თანამედროვე ცოდნას და გამოცდილებას გაეცნენ.