შემაჯამებელი შეხვედრა სამოქალაქო/სათემო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისთვის
იმერეთი. ადგილობრივი დემოკრატიის სააგენტო საქართველომ პროექტის, „სამოქალაქო საზოგადოების განვითარების ინიციატივა“, ფარგლებში, ქუთაისის მუნიციპალიტეტში არსებული სამოქალაქო საზოგადოების/სათემო ორგანიზაციების წარმომადგენლებისათვის შემაჯამებელი შეხვედრა ჩაატარა.
„შეხვედრის მონაწილეებმა მიიღეს ინფორმაცია, პროექტის დაწყებიდან დღემდე ჩატარებული აქტივობებისა და ღონისძიებების შესახებ. აგრეთვე, შემაჯამებელ შეხვედრაზე საუბარი შეეხო იმას, თუ რამდენად მნიშვნელოვანი იყო პროექტის განხორციელება იმერეთის რეგიონში არსებული სამოქალაქო საზოგადოების განვითარებისათვის.
აღნიშნული პროექტი ხორციელდება კონრად ადენაუერის ფონდის (KAS) მიერ სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტთან (CSI), ტრენინგის და კონსულტაციის ცენტრთან (CTC), საქართველოს სტრატეგიული კვლევის და განვითარების ცენტრთან (CSRDG) და განათლების განვითარების და დასაქმების ცენტრთან (EDEC) პარტნიორობით“.