ტრენინგი ახმეტის საჯარო სკოლის მასწავლებლებისთვის
კახეთი. 2-3 ნოემბერს, CENN-მა, GIZ-თან თანამშრომლობით, ახმეტის მუნიციპალიტეტში, ტყის მდგრადი მართვის, ენერგოეფექტიანობისა და განახლებადი ენერგიის საკითხებზე მასწავლებლებისთვის ტრენინგი ჩაატარა.
„პროექტი დაფინანსებულია გერმანიის ეკონომიკური თანამშრომლობისა და განვითარების ფედერალური სამინისტროს (BMZ) სახელით, გერმანიის საერთაშორისო თანამშრომლობის საზოგადოების (GIZ) მიერ განხორციელებული პროგრამის - „ბუნებრივი რესურსების მართვა და ეკოსისტემური მომსახურებებით უზრუნველყოფა სოფლად მდგრადი განვითარებისთვის სამხრეთ კავკასიაში“ (ECOserve) ფარგლებში. ინიციატივები ასევე ხორციელდება პროექტის „ტყის მდგრადი მართვა სოფლის განვითარებისათვის“ ფარგლებში, რომელსაც CENN ავსტრიის განვითარების თანამშრომლობის (ADC) მხარდაჭერით ახორციელებს“.