თბილისი. გაეროს განვითარების პროგრამა (UNDP) და დიდი ბრიტანეთის მთავრობა ხელს უწყობენ სახელმწიფო ზრუნვისა და ტრეფიკინგის მსხვერპლთა, დაზარალებულთა დახმარების სააგენტოს სერვისის დიზაინისა და მიწოდების გაუმჯობესებაში.
15 აპრილს გამართულ შეხვედრაზე სამოქალაქო საზოგადოებისა და დონორი ორგანიზაციების წარმომადგენლებმა, და ექსპერტებმა ექვსთვიანი პროექტის შედეგები და მიღწევები შეაჯამეს.
ინიციატივა განხორციელდა ინოვაციებისა და რეფორმების ცენტრის მიერ გაეროს განვითარების პროგრამისა (UNDP) და ბრიტანეთის მთავრობის ხელშეწყობით.