გურია. 19 ოქტომბერს ჩოხატაურის სწავლებისა და დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრში დაიწყო სამეწარმეო უნარების ერთთვიანი კურსი მესამე ნაკადისთვის.
კურსის პირველ 3 დღიან მოდულს - ბიზნესის დაწყების და კლიენტებთან ურთიერთობის ძირითადი პრინციპები - უძვებოდნენ CSRDG-ის ტრენერები ლუკა ნამორაძე და ნინო ცეცხლაძე.
განხილულ საკითხებს შორის იყო.
სამეწარმეო კურსი ტარდება პროექტის „უნარების განვითარება და დასაქმების ინოვაციური შესაძლებლობები საქართველოს რეგიონული განვითარებისთვის“ ფარგლებში, რომელსაც ახორციელებს საქართველოს სტრატეგიული კვლევებისა და განვითარების ცენტრი (CSRDG), ახალგაზრდა პედაგოგთა კავშირსა და საქართველოს სამოქალაქო განვითარების ასოციაციასთან ერთად, გურიის, კახეთისა და ქვემო ქართლის რეგიონში.