კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ორგანიზაციების ქსელი „უცხოური გავლენის გამჭვირვალობის შესახებ“ კანონპროექტთან დაკავშირებით პარლამენტს მიმართავს.
„CENN გამოხატავს ღრმა შეშფოთებას „უცხოური გავლენის გამჭვირვალობის შესახებ“ კანონპროექტის გამო და მოუწოდებს პარლამენტს, შეაჩეროს განხილვის პროცესი და მოახდინოს მისი უკან გაწვევა.
მივმართავთ საქართველოს პარლამენტის თითოეულ წევრს, გამოავლინოს პირადი პასუხისმგებლობა და არ დაიშუროს ძალისხმევა ქვეყნის დემოკრატიული, ევროპული კურსის შესანარჩუნებლად...“ იხილეთ განცხადება