17 სექტემბერს, 17:30 საათზე ჰაინრიხ ბიოლის ფონდის სამხრეთ კავკასიის რეგიონალური ბიურო გიწვევთ საჯარო დისკუსიაზე: „საარჩევნო გამოწვევები საქართველოს დემოკრატიული განვითარებისთვის: ტესტი ევროკავშირის სამეზობლო პოლიტიკის ეფექტიანობის გასაზომად".
მომხსენებლები:
• გიორგი კანდელაკი, საქართველოს პარლამენტის წევრი, ფრაქცია „ერთიანი ნაციონალური მოძრაობა" (თბილისი, საქართველო)
• ვიოლა ფონ კრამონი, გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკის ბუდესტაგის წევრი, ფრაქცია „კავშირი 90/მწვანეები" (ბერლინი, გერმანიის ფედერაციული რესპუბლიკა)
• თამარ ჩუგოშვილი, საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაცია, თავმჯდომარე (თბილისი, საქართველო)
მოდარატორი: ქეთევან ციხელაშვილი, აღმოსავლეთის პარტნიორობის საქართველოს ეროვნული პლატფორმა, კოორდინატორი (თბილისი, საქართველო)