ფოტოკონკურსი ხანდაზმული და ყველაზე დაუცველი ადამიანების მხარდასაჭერად
საქართველოს წითელი ჯვრის საზოგადოება, ხანდაზმული და ყველაზე დაუცველი ადამიანების მხარდაჭერის მიზნით აცხადებს ფოტოკონკურსს, რომლის ფარგლებშიც ორგანიზაციას უნდა გაუგზავნოთ თქვენს მიერ გადაღებული შესაბამისი თემატიკის ფოტოსურათები, 9 ივლისის ჩათვლით მისამართზე: Info@redcross.ge.
წითელი ჯვრის მიერ ჩატარებული კვლევის მიხედვით, ხანდაზმულთა მიმართ ძალადობის პრევენციისა და უფლებების ყველაზე ხშირად ძალადობა სამი ფორით გვხვდება: ფიზიკური, ფსიქოლოგიური და ეკონომიკური.
ფოტოკონკურსის გამარჯვებულები გამოვლინდებიან 11 ივლისს, რომელთაც ჟიური 3 საპრიზო კატეგორიაში შეარჩევს.