• გამომცხადებელი: CNFA
ორგანიზაცია CNFA, G-HIP-ის მეშვეობით იწყებს განაცხადების მიღებას საკონკურსო გრანტების პროგრამის განსახორციელებლად.
გრანტები გაიცემა და შესაბამისი პროექტები განხორციელდება აშშ-ის საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს (USAID), აშშ-ის მთავრობისა და G-HIP-ის რეგულაციებისა და გრანტების მართვის პოლიტიკისა და შიდა პროცედურების შესაბამისად. საკონკურსო განაცხადების მიღების ბოლო ვადაა 2018 წლის 30 დეკემბრამდე. განაცხადების განხილვა და შეფასება მოხდება განაცხადის მიღების დროს, ვადის ამოწურვამდე.
დაინტერესებულ პირებს საშუალება ექნებათ, მიიღონ დამატებითი განმარტებები მათთვის საინტერესო კითხვებზე, აგრეთვე ინსტრუქციები დანართ A-ში მოცემული სააპლიკაციო ფორმის შესახებ.ელ.მისამართზე info@georgiahip.org ან G-HIP-ის ოფისში მისამართზე: თბილისი, კოსტავას #47, ოთახი 26, ტელ: 032 2 98 22 32.