თბილისი. აშშ-ის საელჩო მეგობრობის ფორუმის ფარგლებში წარმოგიდგენთ საგრანტო პროგრამებს, ამერიკაში სწავლის შესალებლობებს, საგანმანათლებლო პროექტებსა და პარტნიორ ორგანიზაციებს.
„საქართველოს მოქალაქეებს, რომელთაც აინტერესებთ საგანმანათლებლო და გაცვლითი პროგრამები, სავიზო პროცედურები, თუ საგრანტო შესაძლებლობები უნდა ეწვიონ აშშ-ის საელჩოს მიერ ორგანიზებულ მეგობრობის ფორუმს.
ღონისძიება დაგეგმილია 23 აპრილს, 11:00-დან 18:00 საათამდე სასტუმრო თბილისი რუმსში და ეძღვნება ამერიკისა და საქართველოს დიპლომატიური თანამშრომლობის 25 წლის იუბილეს”, ნათქვამია ორგანიზაციის ვებ-გვერდზე.