WWW.VISITLAGODEKHI.COM - ახალი ვებგვერდი ლაგოდეხის შესახებ
კახეთი. ევროკავშირის მხარდაჭერით, ადგილობრივი განვითარების ჯგუფმა ლაგოდეხის შესახებ ახალი საინფორმაციო ვებ-გვერდი - www.visitlagodekhi.com შექმნა.
„აღმოაჩინე კავკასიის ჭეშმარიტი ბუნება…სადაც დოვლათიანი ბაღები, უძველესი ტყე და ცად აზიდული მთები ხვდებიან ერთმანეთს!" - ეს დახასიათება ლაგოდეხს ეკუთვნის და მას მუნიციპალიტეტისთვის სპეციალურად შექმნილ ამ ვებ-გვერდზე წაიკითხავთ.
გვერდი სულ ახლახანს, ევროკავშირის ENPARD-ის პროგრამის მხარდაჭერით შეიქმნა, ლაგოდეხის განვითარების ჯგუფის წევრი ახალგაზრდებისა და ევროპელი მოხალისეების ძალისხმევით, და მისი საშუალებით, ლაგოდეხის მრავალფეროვან შესაძლებლობებს აღმოაჩენთ.