აჭარა. „საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველომ” აჭარის სამოქალაქო საბჭოს წევრების 2018-2019 წლების საქმიანობის ანგარიში გამოაქვეყნა.
„2018 წლის ნოემბერში „საერთაშორისო გამჭვირვალობა - საქართველოს” სამოქალაქო საბჭოს წევრებმა ბათუმში, ქედაში, შუახევსა და ხულოში არსებული 15 დასახლების 52 პრობლემა და საჭიროება გამოავლინეს. მათი გადაჭრის მიზნით, ჩვენმა ორგანიზაციამ მუნიციპალიტეტებს გასული წლის ბოლოს მიმართა. მუნიციპალიტეტების მერიებიდან დასახელებულთანგან 25 პრობლემის გადაჭრის პირობა მივიღეთ“, - ვკითხულობთ ანგარიშში.