დისკუსია უმცირესობების სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიის და სამოქმედო გეგმაზე
თბილისი. რონდელის ფონდში გაიმართა დისკუსია ეთნიკური უმცირესობების სამოქალაქო თანასწორობისა და ინტეგრაციის სახელმწიფო სტრატეგიისა და სამოქმედო გეგმის შესახებ.
„დისკუსიაში მონაწილეობდნენ პოლიტიკური პარტიების ახალგაზრდული ორგანიზაციების წევრები და შერიგებისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის სახელმწიფო მინისტრის აპარატის წარმომადგენელი თინათინ ღოღელიანი. შეხვედრა შედგა „ეროვნული უმცირესობების პოლიტიკურ პროცესებში ჩართულობა უკეთესი მომავლისათვის“ პროექტის ფარგლებში, რომელიც ეროვნული უმცირესობების საკითხებზე ეუთოს უმაღლესი კომისრის ოფისის აქტიური მხარდაჭერით მიმდინარეობს“, ნათქვამია ორგანიზაციის გვერდზე სოციალურ ქსელში.