აჭარა. „სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტი“ და „ხელვაჩაურის ახალგაზრდული ცენტრი“, კამპანიის – „პირველად თვითმართველობის არჩევნებზე“ ფარგლებში, ახალგაგზრდებს შეხვედრებზე იწვევს.
შეხვედრების მიზანია თვითმმართველობის საქმიანობისა და მნიშვნელობის შესახებ მათი ცნობიერების ამაღლება, თვითმმართველობის განვითარებაში ახალგაზრდების როლის გაძლიერება და არჩევნებში მონაწიელობის მხარდაჭერა.
კამპანია „პირველად თვითმართველობის არჩევნებზე“ ხორციელდება „სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტის“ მიერ, პროექტის – „ადგილობრივი განვითარების აქტორებს შორის მყარი კავშირების დამყარება“ (მეორე ფაზა) ფარგლებში, გერმანული ორგანიზაცია „პური მსოფლიოს“ მხარდაჭერით და ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის ახალგაზრდულ ცენტრთან თანამშრომლობით.