საგრანტო კონკურსში გამარჯვებული ჟურნალისტების დაჯილდოვება
თბილისი. 22 დეკემბერს, კავკასიის გარემოსდაცვითი არასამთავრობო ქსელისა (CENN) და USAID - ის ეკონომიკური უსაფრთხოების პროგრამის ერთობლივ საგრანტო კონკურსში გამარჯვებული ჟურნალისტები დაჯილდოვდნენ.
ჟურნალისტებმა პლასმასის ნარჩენის შემცირებისა და გადამუშავების შესაძლებლობებზე მედიაპროდუქტები მოამზადეს.
კონკურსი ჩატარდა პროექტის “საზოგადოების გაძლიერება ცირკულარული გადაწყვეტების დანერგვისათვის საქართველოში“ ფარგლებში, რომელსაც ახორციელებს CENN, USAID-ის ეკონომიკური უსაფრთხოების პროგრამის მხარდაჭერით.